İktidarsızlığa son

Yeni nesil tedavi olarak geliştirilen Focus Şok Dalga Akupunktur tedavisinin iktidarsızlık sorununa çift yönlü çözüm getiriyor. Vücut dışında üretilen şok dalgaların vücuda transferiyle genital bölgede yeni kan damarlarının oluşmasını sağlıyor ve kan akışını düzenlenmeye yardımcı oluyor. Öte yandan vücut dışında üretilen bu güçlü şok dalgalar uygulama alanını oldukça geniş bir bölgeye taşıyor.

O halde yağlanmayı ortadan kaldırıyor bu teknik…

Evet. İktidarsızlığın en önemli sebeplerinden biri olan karın ve göbek çevresi yağlanmasının ortadan kaldırılmasıyla birlikte bu tedavideki başarı artıyor. Böylelikle vücuttaki testesteron seviyesi normal sınırlar içerisine alınırken iktidarsızlığa neden olan damar tıkanıklığı yeni damar oluşumu sağlanarak tedavi ediliyor.

TEDAVİNİN TEMELİ ÇİN’DEN GELİYOR

3000 yıl öncesinde Çin tıbbı iktidarsızlığa çözüm bulmaya çalışıyordu. Dönemin kaynakları ve yazılı metinleri incelendiğinde Çin tıbbını bu arayışa sürükleyen nedenin Çinli erkekler değil İmparatorun içinde bulunduğu durum olduğu ortaya çıkıyor. Çünkü dönemin imparatorlarının 3000 eşi bulunurmuş. İşte bu arayışla başlayan çalışmalar akupunkturu günümüzde iktidarsızlık sorununun tedavisinde başvurulan en eski yöntem yapıyor.

Çin tıbbı yüzyıllar öncesindeki iktidarsızlık mücadelesinde bu etki mekanizmalarıyla başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmış. Bugünse çağın hızlı gelişmelerine paralel olarak yürütülen bilimsel ve teknolojik çalışmalar vücut dışında üretilen güçlü şok dalgaların vücuda transferiyle genital bölgede yeni kan damarlarının oluşumunu sağlıyor. Focus Şok dalga akupunktur tedavisi iktidarsızlığın çok önemli nedeni olarak gösterilen obzeitenin ortaya çıkardığı olumsuzlukları ortadan kaldırmada da önemli bir işleve sahip

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: