Duvar Üniteleri

Duvar üniteleri LCD ve Plazma televizyonların artması ve fiyatlarının ucuzlamasıyla, gittikçe yaygın olarak kullanılmaya başlayan ürünler arasına girdiler. Özellikle modern tarzları ve odaya kattıkları zengin hava nedeniyle büyük ilgi gören bu dekoratif ürünler için tasarımcılar çokçeşitli alternatifler üretiyorlar..

2011 yılında teknolojinin geleceği noktayı tam olarak kestiremesek de, plazma televizyonların gün geçtikçe düşen fiyatının daha da uygun hale geleceğini ön görmek çok da zor değil. Bunun farkında olan ev dekorasyonu tasarımcıları, günlük hayatın vazgeçilmezleri olan televizyonlar için oldukça şık çözümler ortaya koymaktalar.


Modern TV Üniteleri

Oldukça uygun fiyatlarla dekorasyon sevenlerin beğenisine sunulan duvar üniteleri eklenen kibar raflar ve çekmecelerle, alt dolaplarla oldukça kullanışlı ve çok fonksiyonlu olarak duvarlarınızdaki yerlerini almaya hazırlanıyorlar. Dilerseniz bir firmanın, dekorasyon konusunda uzmanlaşmış iç mimarları tarafından tasarlanan ve üretimi yapılan duvar ünitelerinden birisini seçerek evinize yerleştirebilir, dilerseniz de kendi evinizin ihtiyaçları ve konulacağı yerin ebatlarına göre kendi tasarımınızı bir marangozun yardımıyla oluşturarak evinizin duvarlarında farklı bir tarz yaratabilirsiniz..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: