FarmVille Hasat Programı-Hilesi

Farmvile oyunu facebookta oynanan ve büyük bir ilgi gören oyun.Peki bu oyunda çok oynadıktan sonra teker teker hasatlarınızı ineklerinizi toplamaktan sıkıldınız mı? işte bu program tam sizlere göre.

Farmville 22 x 22 ve 24 x 24 arazileri olanlar için büyük kolaylık getirecek olan program sizlerin tek tek tıklayıp işlem yaptığınızı bu program otomatik olarak sizin için hasatlarınızı topluyor, ekiyor vede tekrar ekiyor.

Farmville hasat programı Nasıl Kullanılır ?

Hasat programını bilgisayarınıza kurduğunuzu varsayarak devam ediyorum, programı kurup açtıktan sonra tarla değerinizi giriyorsunuz programa ve farmville ekranını tam boyuta getiriyorsunuz, mouse’yi ( fareyi ) tarlanın sağ üst köşesine getiriyorsunuz ve ”R” harfine basıyorsunuz, ”R” harfine tıkladığınızda program otomatikman hasatı toplamaya başlayabilirsiniz, durdukmak için ise ”S” harfine basıyorsunuz.

Dikkat etmemiz  gereken bazı unsurlar var. programı kullanırken tam ekranda yapmanız, çünkü tam ekranda yapmadığınızda program bilgisayarınızı da bir tarla olarak görecek ve önüne gelen her tarafa tıklayacaktır. İşiniz bittikten sonra mutlaka ” S ” harfine basınız yoksa daha öncede dediğimiz gibi bilgisayarı bir tarla olarak görür program ve önüne gelen her yere tıklar. Programı kullandıkça zamanla işleyişini daha iyi anlayacaksınız ve kullanmaktan zevk alacaksınız.

İndirmek  için tıklayınız.
Not: Eğer İndirme yeri sorun verir ise lütfen bize bildiriniz tekrardan yükleyelim.Ayrıca programı kurduktan sonra mause niz çıldırırsa ekranda S tuşuna basmanız yetecektir.Yorumlarınızı Bekliyoruz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: