TeamViewer 6 İndir

Bu yazımızda sizlere eski sürümleri milyonlarca kişinin kullandığı bir programdan bahsedeceğiz.İki bilgisayar arasında yardımlaşmayı sağlamak ve uzaktan masa üstü kontorülünü sağlayan bu programın Team Viewer 6 versiyonu da çıktı yazının devamından indirebilirsiniz. Gün geçtikçe daha da geliştirilen ve yaklaşık 100 milyon insanın kullandığı bu programı sizde kullanabilirsiniz…

Bu versiyonla birlikte ;

* Kişisel Custom QuickSupport uygulamanızı oluşturduğunuzda, kişiler listenizin verilerini belirleyin. Müşteriniz QuickSupport uygulamasını başlatır başlatmaz bu kişiler listesinde belirir ve telefon ya da e-posta aracılığıyla bir ID ve şifre alışverişine gerek kalmaksızın tek bir tıklama ile doğrudan buna erişebilirsiniz.
* Yasal olarak güvende olmak için QuickSupport’ta kişisel bir sorumluluk reddi konumlandırabilirsiniz.
* Artık, şifre güvenliğini kendiniz tanımlayabilirsiniz.
* Ayrıca, sohbet mesajları seçeneğine de QuickSupport aracılığıyla ve TeamViewer bağlantınızı kurmadan önce, müşteriniz bir kişiler listesi hesabına sahip olmasa bile sahip olursunuz.

* Yeni QuickJoin modülü online sunumlar ve toplantılar için idealdir. Davet fonksiyonu ile artık oturum öncesinde katılımcılarınıza oturum verileri gönderebilirsiniz. Katılımcılar uygulama aracılığıyla artık size bağlantı kurabilir. Bu da sizi katılımcılarınızın her birinin verilerini bilgisayara vermekten kurtarır. Sunumu yapan kişi olarak ayrıca bir bağlantı kurmuş olsalar bile katılımcılarınızın hangi zamanda sizin uygulama pencerelerinizi görebileceğini belirleyebilirsiniz.
* QuickJoin ile, online sunumlar için VoIP, video, whiteboard ve sohbet gibi tüm önemli fonksiyonlar mevcuttur.

* Optimize performans: TeamViewer bağlantıları – özellikle de şirket ağlarına ve şirket ağları arasında – artık daha hızlı ve daha stabil.
* Daha kullanışlı tasarım: Daha hızlı ve daha kolay dolaşım! Uzaktan bakım ile sunum modları arasındaki yeni açık ayrım canlandırıcı tasarımı ile ikna edicidir ve daha kullanışlıdır.
* Otomatik: Artık, TeamViewer uzaktan yeniden başlatma veya bir güncelleme sonrasında otomatik olarak bağlantıyı yeniden kurar.
* Yeni dil sürümü: TeamViewer ayrıca şimdi Çince olarak da mevcuttur. Toplam, TeamViewer artık 19 dilde kullanılabilir. Ek dil sürümleri de bunları takip edecektir.
* Daha güvenli: TeamViewer seçeneklerini şifre ile koruyabilirsiniz.

TeamViewer Deneme Sürümünü İndirmek İçin Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: